Pragniesz wiedzieć, co porabia Twoje dziecko w czasie wakacji? Nic prostszego! Pomóż Szalonemu Krasnoludowi zorganizować Wakacyjną Akademię Gier bez prądu Tesco. Doświadczony animator otoczy opieką młodą osobę i zapewni jej w czasie wakacji świetną zabawę. Nauka przez zabawę w wakacje – niemożliwe? A jednak! Wszystko dzięki Tesco i Szalonemu Krasnoludowi!
Fundacja Szalony Krasnolud  przeprowadzi zajęcia od 8.00 do 16.00 przez jeden tydzień lipca (18-22.07.2016 roku), w czasie których w miejscu – Przystani Szalonego Krasnoluda prowadzone będą nieodpłatne zajęcia edukacyjne z pomocą materiałów w postaci gier planszowych, karcianych i logicznych dla dzieci i młodzieży z Olsztyna.

Planowane rezultaty projektu:

  1. Edukacja w zakresie nauk podstawowych z użyciem nieszablonowych metod i narzędzi (matematyka: gry planszowe, logiczne);
  2. Nauka właściwego zachowania w grupie rówieśniczej;
  3. Stworzenie bezpiecznej, twórczej, uczącej się społeczności dziecięcej i młodzieżowej;
  4. Utrwalenie się poczucia przynależności do grupy;
  5. Zachęcenie dzieci i młodzieży do poszerzenia wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, pobudzenie aktywności intelektualnej;
  6. Stworzenie stabilnego środowiska opiekuńczo-wychowawczego.

Poprzez projekt pragniemy pogłębiać świadomość społeczną o roli gier w prawidłowym rozwoju dziecka oraz rozwijać u dzieci pasję grania i zainteresowania tzw. „grami bez prądu”.

Projekt dotowany ze środków Fundacji Tesco. Dziękujemy 🙂