Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Rzeszów 2022 – 26-27.08.2022 r.
Po 11-rundowych zmaganiach podopieczna naszej fundacji Ania Kawa zawodniczka LZS CKTiS Biskupiec – Klub Szachowy przy Centrum Kultury,Turystyki i Sportu w Biskupcu zajęła – podobnie jak w ubiegłym roku – świetne 7. miejsce w kategorii dziewcząt do lat 14. Ania potwierdziła bardzo dobrą dyspozycję, w grupie, w której czołowe zawodniczki są na bardzo wyrównanym, wysokim poziomie. Tytuł Mistrzyni Polski w tej kategorii wiekowej wywalczyła Pola Seemann, wicemistrzynią została Emilia Sprzęczka, zaś brązowy medal zdobyła Klara Szczotka.
Wyniki:
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych Rzeszów 2022 – 28.08.2022 r.
Po 13-rundowych zmaganiach podopieczna naszej fundacji Ania Kawa zawodniczka LZS CKTiS Biskupiec – Klub Szachowy przy Centrum Kultury,Turystyki i Sportu w Biskupcu zajęła świetne 6. miejsce w kategorii dziewcząt do lat 14. Ania poprawiła tym samym swój ubiegłoroczny wynik o 7 miejsc! Tytuł Mistrzyni Polski w tej kategorii wiekowej wywalczyła Klara Szczotka, wicemistrzynią została Emilia Sprzęczka, zaś brązowy medal zdobyła Zuzanna Gaszka.